Salių nuoma

MERKURIJAUS salė

PIRKLIŲ KLUBO pasididžiavimas – rekonstruota erdvi 300 kv. m. trečiojo aukšto Merkurijaus salė, kurioje kadaise buvo rengiami prabangūs pokyliai, įvairūs susirinkimai.

Salės interjere išlaikytas senosios prabangios originalių lipdinių, ornamentų ir kolonų kuriamos atmosferos ir inovatyvaus šių dienų funkcionalumo derinys.

Priklausomai nuo renginio, salėje galimos tokios vietų skaičiaus variacijos: 160 vietų prie stalų, apie 200 sėdimų vietų be stalų bei apie 250 stovimų vietų. Siekiant maksimalaus svečių komforto, salėje sumontuotos modernios šildymo, vėdinimo ir dinaminio apšvietimo sistemos, yra visa būtiniausia vaizdo, garso ir prezentacijų įranga veikia bevielis interneto ryšys, salei priklauso 24 ir 14 kv. m. dydžio pagalbinės patalpos.

AKANTO salė

112 kv. m. autentiškais lipdiniais dekoruotoje kuklesnėje PIRKLIŲ KLUBO salėje būdavo žaidžiamas biliardas bei organizuojami posėdžiai, tad ir šių dienų salės paskirtis nekinta – erdvę patogu išnaudoti rengiant mažesniam dalyvių skaičiui skirtus posėdžius ar šventes.

Iki 40 asmenų talpinančioje salėje yra sumontuotos modernios, vėdinimo, šildymo ir dinaminio apšvietimo sistemos.

Į trečiame aukšte esančią Akranto salę galima patekti puošniais laiptais arba vienu iš dviejų liftų.

Tarp Merkurijaus ir Akanto salių esantis 65 kv.m. holas gali tarnauti kaip vieta nedidelei kavos petraukelei ar kaip svečių susibūrimo vieta. Abiejų salių ir holo kompleksas sudaro 500 kv. m.

ATRIUMAS

PIRKLIŲ KLUBO svečių ir darbuotojų patogumui įrengta bendra poilsio ir lankytojų sutikimo erdvė – uždaras vidinis kiemelis,

kurio penktą aukštą siekiančios stiklinės lubos visus metus tarnauja kaip natūralus šviesos šaltinis. Pirmame pastato aukšte esančiame 84 kv. m. kiemelyje yra čiurlenantis upelis su mažučiais tilteliais bei šviečiantys suoliukai.

STOGO TERASA

Atsikvėpti nuo darbų prie puodelio kavos, pasigrožėti Vilniaus centro gatvelių ir žymių pastatų panorama, pakelti taurę  šventinio gėrimo

ar tiesiog pakvėpuoti grynu oru galima 170 kv. m. ploto PIRKLIŲ KLUBO stogo terasoje, į kurią iš pirmojo aukšto veda puošnūs laiptai.