Patalpų nuoma

Nuo pat įkūrimo pradžios PIRKLIŲ KLUBE virė gyvenimas ir komercinė veikla: visas pastato antras aukštas buvo skirtas redakcijai, bibliotekai, darbo kabinetams, o pirmajame aukšte buvo įsikūrusios net 6 parduotuvės.

Ir šiandien PIRKLIŲ KLUBO paskirtis išlieka ta pati, todėl 5–10 metų nuomos laikotarpiui siūlomos įvairaus išplanavimo biuro, prekybos ar kitos paskirties komercinės patalpos, įrengtos pagal aukščiausius kokybės standartus ir pritaikytos individualiems klientų reikalavimams. Patalpose įrengtos ekonomiškos šildymo, vėdinimo, apšvietimo ir vandentiekio sistemos, kurių nepriekaištingas funkcionavimas yra užtikrintas net sutrikus centralizuotam tiekimui. Saugumą garantuoja signalizacija ir vaizdo kameromis stebimi įėjimai į bendro naudojimo patalpas.

Senojoje pastato dalyje esančios patalpos yra visiškai įrengtos, tad įsikurti jose ir pradėti darbus galima nedelsiant. Patalpose yra bendro naudojimo „liuks“ klasės sanitariniai mazgai, organizacinės technikos kambarys, virtuvė. Biurų zonose įrengtos bazinės vidinės pertvaros ir erdvios sieninės spintos, lubose įmontuoti šviestuvai, darbo vietose yra paruošti elektros ir silpnų srovių įvadai, grindys išklotos kilimine danga.

Turintiems specialių reikalavimų išplanavimui ir interjerui siūlome naujojoje pastato dalyje įrengtas erdvias „open space“ patalpas.